Newsletter, czyli jak Was będziemy informować

Co to jest newsletter?

Newsletter najprościej mówiąc to biuletyn lub czasopismo rozsyłane do prenumeratorów za pomocą poczty elektronicznej, aby internauci mogli zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami.

Czy moje dane są u Was bezpieczne?

Tak. Nasza strona internetowa jest chroniona certyfikatem SSL - wszelkie dane, które wprowadzasz, są szyfrowane algorytmem SHA256, a ponadto nasza strona stoi za zaporą sieciową CloudFlare.

Jak często wysyłacie maile?

Nie chcemy być natrętni, nie chcemy też wysyłać zupełnie nieprzydatnych informacji. Nie mamy na to czasu - skupiamy się na pomocy zwierzętom, a nie na mailingu. Myślimy, że maile nie będą do Ciebie spływały częściej aniżeli raz na dwa tygodnie.

Po co mi to?

Nie chcemy zasypywać Cię setką maili tygodniowo. Spokojnie. Chcemy, abyś był na bieżąco z naszymi działaniami - w szczególności abyś był poinformowany o naszych interwencjach i innych działaniach.

Czy mogę zrezygnować?

Oczywiście - jeżeli uznasz, że nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości, możesz w każdej chwili wypisać się z newslettera. Możesz także zmienić swoje dane. W każdym mailu, w stopce znajduje się link "Zmodyfikuj subskrypcję" przez który możesz to zrobić.

Jakie informacje wysyłacie?

Będziemy informować Cię w szczególności o naszych interwencjach, zbiórkach, akcjach pomocowych albo chwalić się naszymi osiągnięciami - współpracami z różnymi firmami i organizacjami, będziemy informować Cię o darowiznach oraz o tym jak możesz nam pomóc w danej chwili.

Dopisz się do newslettera teraz!