Louise

« Wróć do zwierząt do adopcji

LOIUSE wróciła z kliniki, gdzie spędziła ponad tydzień. W zeszłą środę suczka przeszła skomplikowaną operację miednicy, która po poważnym wypadku była złamana w 3 miejscach z przemieszczeniem. Uszkodzona była między innymi panewka kości biodrowej lewej. Założono płytki ze śrubami. Louise po zabiegu czuje się dobrze, sama się podnosi i próbuje spacerować. Nie załatwia się już pod siebie. Przez najbliższe tygodnie czeka ją rehabilitacja i małymi krokami wróci do sprawności 😉 Teraz szukamy dla suczki odpowiedzialnego domu, który poświęci jej dużo uwagi i pomoże wrócić do zdrowia. Louise potrzebuje indywidualnej, troskliwej opieki. Bardzo ceni sobie spokój, jest grzeczna i czysta. Prosimy o udostępnianie! Na ten moment szukamy choćby domu tymczasowego, najchętniej w okolicach Warszawy. Jednocześnie chcielibyśmy bardzo podziękować Wam wszystkim za wsparcie finansowe, jakie okazaliście biednej Louise. Z zebranych środków udało nam się opłacić koszt zabiegu w wysokości 1500 zł, dojazdy do weterynarza oraz niezbędne leki.

Bardzo dziękujemy <3

Kontakt w sprawie adopcji Louise: 535 253 002 adopcja@pogotowiedlazwierzat.pl

Niemalże każdy dzień to nowe zgłoszenia interwencji. Dziś LOUISE potrzebowała natychmiastowej pomocy! Potrącona w gminie Paradyż pomimo reakcji przechodniów, zgłoszenia do policji oraz pracowników gminy nie otrzymała pomocy przez ponad całą dobę – poza zgłaszającymi przechodniami nikt nie poczuł potrzeby, by ratować wyjące z bólu zwierzę…Louise została zabrana do domu, skąd wykonano tel do naszego stowarzyszenia. Na tą chwilę nie było czasu na wyjaśnianie, kto zawinił. Nie było chwili na zastanowienie. Nasz patrol ruszył do Kliniki Weterynaryjnej. Na stole zabiegowym Louise jest bardzo niespokojna. Od razu wykonano RTG, ale ze względu na podejrzenie słabego serduszka (być może to efekt stresu) nie podjęto w tym celu narkozy. Po ponad godzinie wiemy już więcej. Suczka jest w ciężkim stanie. Ma złamaną w kilku miejscach miednicę.

Złamanie jest niestety bardzo poważne. Konieczne jest śrubowanie i poważny zabieg. Pies przygotowywany będzie do zabiegu. Szukamy ortopedy, by operacja mogła odbyć się jak najszybciej. Lekarze z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie przebywa suczka, nie chcą się podjąć zabiegu – jest to operacja skomplikowana, potrzebny jest dobry specjalista od składania kości, odciążenia barku itp. Louise ma około 3 lat. Dostaje u lekarza wszystkie leki w tym przeciwbólowe. Dziś zapłaciliśmy za wizytę prawie 300 zł. Lekarze stabilizują stan suczki, by na początku tygodnia przewieźć Ją na zabieg śrubowania miednicy do innej przychodni. Jest już umówiony ortopeda. Do poniedziałku lub wtorku koszt opieki nad tym psem ma wynieść nas kolejne 300 zł.

Sama operacja zaś 1400 zł. Osobną cenę mamy ustalić za opiekę po operacji. Tak czy inaczej musimy zebrać kwotę około 2300 zł. by pomóc temu psu. Oczywiście po zabiegu będziemy szukać dla Louise domu. Na teraz POTRZEBNA JEST POMOC DLA CIERPIĄCEGO PSA! Prosimy o wsparcie finansowe dla Louise. Nie możesz? Udostępnij!

Wsparcie finansowe można przekazać na:

Stowarzyszenie „Pogotowie dla Zwierząt”
Pl. Pocztowy 4/6,
64-980 Trzcianka
Nr konta: 87 1020 3844 0000 1702 0048 1093
IBAN: PL 87 1020 3844 0000 1702 0048 1093
SWIFT: BPKOPLPW
PAYPAL paypal.me/pogotowiedlazwierzat
YetiPay biuro@pogotowiedlazwierzat.pl
Dopisek: “Ratunek dla suni z połamaną miednicą”