Nie kupuj - adoptuj! Logo
Ramba

"Jestem tym co mi dałeś… Jestem tym, czego od Ciebie nie otrzymałam… Dziś jestem WRAKIEM… Buda bez dna, gruby splątany łańcuch. Nie mogłam się poruszyć. Tak wyglądał mój świat przez 7 lat. Połowę mojego życia czekałam na ratunek."

W małej wiosce Gowidlino latami cierpiała w milczeniu. Nikt nie dał jeść, Nikt nie uwolnił. W misce na wodę piach i zgniłe liście… Już pogodziła się ze zbliżającą się śmiercią. Nasz patrol zdążył niemalże w ostatniej chwili. Ramba - tak Jej na imię, bo nigdy nikt nie pokusił się nawet, by sprawdzić, czy to sunia czy pies. Bo i po co? Miała tam siedzieć i budzić strach swoją posturą. Tylko czym? „Przebijającymi się przez wypłowiałą, łysiejącą sierść żebrami?”

A może chwiejnym krokiem, bo z wycieńczenia nie miała siły chodzić… Święta stały się dla Niej wybawieniem. Odebrana dzień przed Wigilią trafiła do kliniki niedożywiona i wyczerpana. Dziś Rambo nabiera sił w naszym azylu. Poszukujemy dla Ramby dt, w którym dojdzie do siebie i poczuje, że człowiek może oznaczać Dobro. Bardzo prosimy o udostępnianie. Już wiele razy pokazaliście, że razem możemy zdziałać Cuda. Dziś wspólnie zmieńmy świat Ramby!

Wiek: ok. 7 lat (rok urodzenia: ok. 2010 r.)

Rozmiar (S/M/L/XL): XL

Stosunek do ludzi: pieszczotliwa, lgnie do człowieka

Kontakt: 535 253 002 513 569 791 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.